//
a

اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)

مجموعه : جالب ترین ها
اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)
اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)Reviewed by Admin on Nov 18Rating:

به گزارش بخش اختصاصی سایت نت گردی، عروس و دامادی که پس از مراسم و جشن ازدواجشان به اتاق خواب می روند و با اقدام شوکه کننده ای توسط مهمانان مواجه می شوند.

 

قبل از این که  ماجرا را بخوانید مردم چین از شنیدن و با خبر شدن و انتشار این کلیپ و تصاویر بسیار شوکه و ناراحت شدند و دست به اعتراض زدند .

 

مهمانان که اتاق خواب این زوج را با تم قرمز تزئین کرده بودند پس از ورود این عروس و داماد به اتاق توسط مهمانان به اجبار به رختخواب رفتند و مهمانان لباس های این زوج را در آورند و تحت فشار مهمانان این زن و شوهر برهنه در بستر یکدیگر را در آغوش کشیدند.

 

اما مهمانان به این امر راضی نبودند و  تا آخر جریان مراسم شب عروسی با آنها همراه بودند!

 

انگیزه کثیف این مهمانان از این کار چه بوده هنوز در حاله ای از ابهام است!

کشورهای غربی با بی درایتی و بی حیا بودن در تمامی مسائل خصوصی بی پرده جلو می روند و  به این اقدامات بی شرمانه خود نیز افتخار می کنند! انسانیت به شرف و حیا داشتن افراد است.

 

اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)اقدام جنجالی و کثیف مهمانان در اتاق خواب عروس و داماد (تصاویر)


a
a