//
a

تبلیغات در سایت بزرگ نت گردی

 تبلیغات در سایت بزرگ نت گردی

 
امروزه تبلیغات، یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری به سوی محصولات یا خدمات یک شرکت , کارخانه , موسسه , سایت اینترنتی و یا … میباشد.
 
 
تبلیغات در رسانه های عمومی مثل تلویزیون و روزنامه ها علی رغم هزینه بالا فقط برای یک مدت کوتاه می باشد. اما آیا با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و کاربران آن در سرتاسر دنیا تبلیغ در یک سایت اینترنتی که تعداد بازدید کننده قابل توجهی هم دارد میتواند به مراتب برای شما کم هزینه تر، مفید تر و سود آورتر باشد؟
 
 
 

چرا که شما با مبلغی بسیار کمتر از روزنامه و تلویزیون ( آن هم به مدت بسیار طولانی تر ) می توانید محصولات و خدمات ، شرکت و یا سایت اینترنتی خود را به تمام مردم دنیا (نه فقط داخل یک کشور) معرفی میکنید. تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است.
 
 
 این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است به ویژه اینکه تا 90 درصد مردم دنیا وب گردی خود را از طریق گوشی موبایل انجام میدهند و سایت نت گردی با توجه به نوع استفاده کاربران از گوشی موبایل بنرهای شما را در نمای موبایل نیز نمایش می دهد سایت نت گردی با چندین سال تجربه و آمار بازدید روزانه بالا ، آماده انجام کارهای تبلیغاتی شما با کمترین هزینه و نازلترین قیمت می باشد.
 
 
موقعیتی بسیار مناسب برای تبلیغات کالا – سایت و … برای شما عزیزان جهت اطلاعات کامل و عقد قرار داد میتوانید با  ایمیل info@netgardi.com تماس بگیرید.
 
 
 
جهت سفارش تبلیغات در هر کجای سایت پنل تبلیغات خود را مشخص کنید و با ایمیل ما تماس بگیرید.
 
 

info@netgardi.com

 

***—————————————————————————***

 

تبلیغ بصورت pop up پذیرفته میشود

 

 

 

a